Aktualności

TARGI HPCI

Wciąż niepewna sytuacja związana z pandemią SARS-CoV 2 nie pozwoli nam, jak co roku zaprosić Państwa na nasze stoisko w ramach branżowych targów HPCI. Mamy nadzieję, że już wkrótce uda się nam powrócić do poprzedniego rytmu spotkań z Państwem. Tymczasem, pozostajemy do Państwa dyspozycji za pomocą dostępnych w tej chwili form komunikacji. 

Zachęcamy do kontaktów z naszym biurem. Z przyjemnością umówimy się np. na spotkanie on-line, podczas którego będziemy mogli lepiej poznać Państwa potrzeby i zaproponować dopasowane do Państwa nowych projektów propozycje marketingowe, gotowe receptury i surowce, które pomogą w ich realizacji.  

We współpracy z naszym partnerem handlowym,  firmą EVONIK Operations GmbH nadal zapraszamy Państwa do udziału w seminariach organizowanych za pośrednictwem internetu. Dają one nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszymi propozycjami produktów Evonik, ale również szerszego spojrzenia na kondycję światowego  rynku kosmetyków oraz dostrzeżenia szans i możliwości jakie przynosi bieżąca sytuacja.   

Zapraszamy do współpracy

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie.