Aktualności

Nowe produkty INFINITEC w ofercie Adary

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami INFINITEC w ofercie Adary. To inteligentne rozwiązania, składniki o udowodnionej skuteczności i mocnych dowodach
naukowych.

CBD Oil Balance – pierwszy produkt z kapsułkowanym olejem z konopii o potwierdzonej skuteczności w testach in vivo, ogranicza produkcję sebum na twarzy i skórze głowy.

LPD Lightning – zamknięta w liposomach witamina C (Sodium Ascorbyl Phosphate). Doskonała skuteczność w walce z przebarwieniami i hiperpigmentacjami związanymi z fotostarzeniem.

MatriGold® – skuteczny w pobudzaniu syntezy kolagenu Palmytoyl Pentapeptide -4 dostarczany za pomocą nośnika z koloidalnego złota. Ten luksusowy rodzaj nośnika zapewnia wyższą stabilność, przenikanie i biodostępność peptydu.

PhytosteCol Capsules – zamknięte w kapsułkach sterole pochodzenia roślinnego dostarczają komórkom skóry dojrzałej niezbędnego cholesterolu, przywracając prawidłowe działanie bariery skórnej i optymalne nawilżenie.

Renaissance – regeneracja mieszków włosowych z wykorzystaniem inżynierii tkankowej. Poprawa zwartości i grubości skóry głowy, aby tworzyła odpowiednie środowisko dla wzrostu włosów.

Trojan® Q10 – unikalny i wyspecjalizowany nośnik dostarczający koenzym Q10 bezpośrednio do mitochondriów komórkowych fibroblastów.

vitAlease 7E – stabilna postać retinolu (7 %) zamknięta w kapsułce z wosku carnauba, zapewnia niski potencjał drażnienia skóry oraz łatwe wprowadzenie do układów emulsyjnych oraz na bazie wody.

X50® Antiaging – kosmetyczny dron dostarczający unikalny składnik aktywny (peptyd miedziowy), stymulujący ekspresję niezbędnych białek macierzy zewnątrzkomórkowej: kolagenu i elastyny.

X50® MYOCEPT – kosmetyczny dron oddziałujący bezpośrednio na aktywność neuronów i przeciwdziałający powstawaniu zmarszczek mimicznych.

X50® Pure White – kosmetyczny dron zapewniający podwójną skuteczność w bezpiecznym rozjaśnianiu skóry. Dostarcza peptyd inhibujący wydzielanie tyrozynazy i wpływa na ograniczenie wydzielania melaniny po ekspozycji na promieniowanie słoneczne.

X50® Skin Barrier – kosmetyczny dron wyposażony w trzy różne ligandy peptydowe. Oddziałuje bezpośrednio na komórki naskórka. Zapewnia poprawę funkcji barierowych i nawilżenie skóry.

Zapraszamy do współpracy

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie.