Aktualności

Nowe produkty INFINITEC w ofercie Adary

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami INFINITEC w ofercie Adary. To inteligentne rozwiązania, składniki o udowodnionej skuteczności i mocnych dowodach
naukowych.

CBD Oil Balance – pierwszy produkt z kapsułkowanym olejem z konopii o potwierdzonej skuteczności w testach in vivo, ogranicza produkcję sebum na twarzy i skórze głowy.

LPD Lightening – zamknięta w liposomach witamina C (Sodium Ascorbyl Phosphate). Doskonała skuteczność w walce z przebarwieniami i hiperpigmentacjami związanymi z fotostarzeniem.

PhytosteCol Capsules – zamknięte w kapsułkach sterole pochodzenia roślinnego dostarczają komórkom skóry dojrzałej niezbędnego cholesterolu, przywracając prawidłowe działanie bariery skórnej i optymalne nawilżenie.

vitAlease 7E – stabilna postać retinolu (7 %) zamknięta w kapsułce z wosku carnauba, zapewnia niski potencjał drażnienia skóry oraz łatwe wprowadzenie do układów emulsyjnych oraz na bazie wody.

X50® MYOCEPT – kosmetyczny dron oddziałujący bezpośrednio na aktywność neuronów i przeciwdziałający powstawaniu zmarszczek mimicznych.

Zapraszamy do współpracy

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie.